Viessman Vitocell 300-V

Higieniczne, komfortowe i ekonomiczne podgrzewanie ciepłej wody użytkowej w podgrzewaczach pojemnościowych z nierdzewnej stali szlachetnej - w wersji leżącej lub stojącej.

  • Pojemnościowe podgrzewacze wody z wysokostopowej stali nierdzewnej zapewniają higieniczne, komfortowe i ekonomiczne rozwiązanie podgrzewu ciepłej wody użytkowej (c.w.u.).
  • Długa żywotność dzięki odpornemu na korozję zbiornikowi z nierdzewnej stali szlachetnej najlepszej jakości.
  • Podgrzewacz pozwala na zachowanie higieny przy przygotowywaniu wody pitnej, bez wpływu na jej jakość. Wynika to z zastosowania wysokiej jakości powierzchni zbiornika.
  • Podgrzewcz nie wymaga stosowania anody ochronnej jako dodatkowego zabezpieczenia przed korozją, a więc nie występują koszty wtórne.
  • Nagrzewanie całej objętości wody w zbiorniku dzięki wężownicy doprowadzonej aż do dna zbiornika.

Wysoki komfort korzystania z ciepłej wody - dzięki szybkiemu i równomiernemu nagrzewaniu wielkopowierzchniową wężownicą.

Nieznaczne straty ciepła dzięki niezwykle skutecznej izolacji termicznej (materiał bezfreonowy).

Uniwersalne zastosowanie - dla większego zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową, podgrzewacze Vitocell 300-V można łączyć w baterie, również z zastosowaniem kompletnych połączeń systemowych

Dla dogodnego transportu i montażu, podgrzewacz Vitocell 300-V o pojemności 500 litrów jest dostarczany oddzielnie jako korpus, oddzielnie izolacja cieplna.