Technika Grzewcza

CIEPBUD

Doświadczenie i profesjonalizm to podstawowe wartości wyróżniające firmę CIEPBUD. Jako wykonawca instalacji jesteśmy obecni na rynku od 1996 roku. W tym czasie, obdarzyło nas zaufaniem kilkuset klientów, dla których wykonaliśmy różne usługi w zakresie ogrzewnictwa i klimatyzacji. Wieloletnia praktyka oraz doświadczenie nabyte w trakcie realizacji najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć pozwoliły nam wyspecjalizować się w następujących zakresach działalności:

  • Instalacje centralnego ogrzewania
  • Instalacje energooszczędnych systemów energetycznych
  • Klimatyzacja i wentylacja
  • Kotłownie gazowe i olejowe
W codziennej działalności szczególny nacisk kładziemy na jakość i profesjonalną obsługę. Zdajemy sobie sprawę, że dla naszych Inwestorów zakup urządzeń grzewczych, czy też zlecenie wykonania instalacji centralnego ogrzewania, to inwestycja na długie lata.
 
Szczególną uwagę poświęcamy nie tylko kosztom inwestycji, ale przede wszystkim ograniczeniu kosztów eksploatacji, a także zapewnieniu długowieczności działania naszych urządzeń przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższego komfortu użytkowania.
W Ostatnich latach otrzymaliśmy liczne nagrody i wyróżnienia, a tym między innymi: Złoty laur klienta w roku 2006 oraz 2007 w kategorii urządzenia i systemy grzewcze a także Złoty MATRIX za najlepszą sprzedaż kotłów kondensacyjnych
 
Salon Firmowy w Tychach został otwarty w 2005 roku, czego dowodem było nadanie przez firmę VIESSMANN licencji na prowadzenie salonu dla firmy CIEPBUD.
Centralne ogrzewanie to powszechnie stosowany system ogrzewania domów jednorodzinnych. Zanim jednak podejmiemy ostateczną decyzję o tym, jaka instalacja c.o. powinna zostać wykonana w naszym domu, warto zapytać ekspertów o jej możliwości, zasadę działania, sposób zasilania, a także konserwacji.
Ogrzewanie pochłania największą część energii zużywanej przez budynek (aż około 70%). Nic zatem dziwnego, że montaż ekonomicznego (zarówno pod względem eksploatacji jak i kosztów inwestycyjnych) systemu grzewczego pozwoli uzyskać największe oszczędności w domowym budżecie.
Mądrzy ludzie mówią, że jesteśmy ty, co jemy. Mądrzejsi dodają, że jesteśmy również tym, czym oddychamy. Świeże i czyste powietrze w naszych domach to podstawa dobrego samopoczucia i pełni zdrowia. Nic więc dziwnego, że ostatnimi czasy tak popularne stają się nowoczesne systemy klimatyzacji i wentylacji.
Ogrzewanie domu własnym źródłem ciepła stwarza potrzebę wygospodarowania miejsca na kotłownię. W zależności od tego, czy ogrzewasz dom gazem czy paliwem stałym, warunki jakie musi spełnić kotłownia w domu różnią się od siebie.

Doświadczenie i profesjonalizm to podstawowe wartości wyróżniające firmę CIEPBUD. Jako wykonawca instalacji jesteśmy obecni na rynku od 1996 roku.

Formularz kontaktowy

Kontakt

UL. MIKOŁOWSKA 166, 43-100 TYCHY
(32) 780 08 00
(32) 780 09 00