Grzejniki łaziekowe

Grzejniki łazienkowe z programu Vitoset nie tylko zapewniają przyjemne ciepło, ale również stanowią miły dla oka element wyposażenia wnętrz. Ich prosta, filigranowa konstrukcja ze smukłymi elementami rurowymi nadaje im elegancki i lekki wygląd doskonale harmonizujący z wnętrzami łazienek. Już od dawna łazienka nie jest traktowana tylko jako pomieszczenie użytkowe, indywidualny jej wystrój stał się częścią jakości życia. Grzejnik łazienkowy jest nieodzownym elementem tego wystroju służąc do ogrzewania i do suszenia ręczników. Prosty grzejnik Komfort i łukowy grzejnik Nobless z programu Vitoset idealnie sprawdzają się w obu tych zastosowaniach.

  • Grzejnik łazienkowy typu Komfort z prostymi, typu Nobless z łukowymi rurami poziomymi (Ø 18 mm).
  • Wysokiej jakości, trwała powłoka lakiernicza w kolorze białym RAL 9016.
  • Wysokości 764, 1172, 1750 mm, szerokość 500 i 600 mm.
  • Półokrągły profil boczny - elegancki i bezpieczny bez ostrych krawędzi.
  • Wygodny montaż dzięki stabilnym metalowym uchwytom z możliwością regulacji.
  • Normy i certyfikaty: - Parametry techniczne określone i sprawdzone wg DIN EN 442 - Proces produkcji certyfikowany wg EN ISO 9001 - Powłoka lakiernicza wg DIN 99500 - Atest higieniczny PZH

Interesującym rozwiązaniem jest zastosowanie grzejnika łazienkowego jako ścianki działowej. Daje to nowe możliwości aranżacji wnętrz, możliwe do zastosowania w łazienkach, garderobach czy przedpokojach. Oba typy grzejników mogą być zabudowane w ten sposób za pomocą specjalnego zestawu montażowego.

Grzejniki łazienkowe niezależnie od podłączenia do instalacji grzewczej mogą być wyposażone w grzałkę elektryczną. Takie rozwiązanie przydaje się w miesiącach letnich, kiedy ogrzewanie jest wyłączone, a zdarzają się chłodne, deszczowe dni: przyjemnie jest wtedy mieć w łazience ciepły grzejnik.