Gazowe kotły wiszące

  • Kompaktowe, energooszczędne i przyjazne środowisku gazowe kotły wiszące. Jako kocioł jedno- lub dwufunkcyjny, kondensacyjny lub niskotemperaturowy.
  • Pomoc montażowa do montażu na ścianie licowej lub surowej. Upraszcza maksymalnie instalowanie kotła: wystarczy zawiesić kocioł na ramie i przykręcić. Przyłączenia wykonuje się łatwo mufkami nasuwnymi. Dzięki temu kompletny montaż i próby szczelności instalacji można przeprowadzić już w stanie surowym budynku. Sam kocioł montuje się dopiero w wykończonym budynku, co zabezpiecza przed kradzieżą lub uszkodzeniem podczas robót wykończeniowych. Armatura jest zakryta obudową kotła.
  • Wszystkie systemy odprowadzania spalin i doprowadzania powietrza do spalania w kotłach z zamkniętą komorą spalania, posiadają atesty budowlane i zostały sprawdzone we współpracy z kotłami (jednostka eksploatacyjna). Gwarantuje to wysokie bezpieczeństwo i niezawodność eksploatacji.
  • Zestawy przyłączeniowe umożliwiają szybkie i bezproblemowe hydrauliczne wpięcie komponentów systemowych - dzięki uniwersalnie pasującym adapterom, także przy modernizacjach instalacji grzewczej.
  • Pojemnościowe podgrzewacze c.w.u. z obszernego programu Vitocell oferują najwyższy komfort korzystania z c.w.u. dla każdego zastosowania i każdych wymagań. Dostępne są zarówno jako warianty wiszące, jak i podstawiane lub nadstawiane na kotły, o pojemnościach od 80 do 300 litrów.
  • Do wszystkich regulatorów cyfrowych można zamówić jednostki zdalnej obsługi w różnych wykonaniach. Umożliwiają one wygodną obsługę instalacji grzewczej prosto z mieszkania. Jako opcja dostępne jest wyposażenie z zegarem radiowym i radiową transmisji danych.